Rewolucja na rynku komputerowym!

Support bez końca!

Zadbamy o Twój komputer w trakcie i po gwarancji! Kupując zestaw komputerowy zyskujesz dwa darmowe przeglądy zakupionego sprzętu, corocznie, w czasie obejmującym gwarancję. Natomiast w okresie pogwarancyjnym, otrzymasz 30% zniżkę na usługi serwisowe związane z zakupionym sprzętem. Dodatkowo, na terenie Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego, możemy bezpłatnie dowieźć zakupiony zestaw komputerowy!

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

Każdą konfigurację konsultujemy z klientem końcowym, dając mu wybór i uwzględniając jego upodobania i przewiązanie do marek sprzętu. U nas klient ma ostatnie zdanie, my jedynie możemy zaprezentować naszą opinię. Każda jednostka złożona w naszej firmie poddana jest kilku godzinnym testem obciążającym, których celem jest wykrycie ewentualnych usterek. Niestety, czasami nowy sprzęt, już na samym początku użytkowania może okazać się wadliwy. My staramy się wyeliminować takie sytuacje!
Dodatkowo, w zależności od upodobań klientów możemy dowolnie skonfigurować sprzęt, poprzez utworzenie partycji, w tym ustawienie macierzy dyskowej oraz podkręcenie podzespołów, jednoczenie zachowując pełną stabilność konfiguracji. Kupując sprzęt z zainstalowanym systemem operacyjnym od razu – bez dodatkowych opłat, aktualizujemy system oraz sterowniki, instalujemy pakiet podstawowych aplikacji oraz kodeki niezbędne do poprawnego funkcjonowania komputera.

 

Przebijamy ofertę konkurencji!

Przy konfigurowaniu jednostek stacjonarnych i doborze odpowiednich podzespołów zawsze staramy kierować się renomą producentów, małą awaryjnością sprzętu, jak i przystępną ceną. Z racji na dostęp naszej firmy do oferty wszystkich większych dystrybutorów sprzętu IT oraz partnerstwa z firmą Komputronik S.A. jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bogaty wachlarz asortymentu w rewelacyjnych cenach. Jeżeli masz wycenę z firmy, to podejdź do nas lub podeślij wycenę drogą mailową ? postaramy się przebić cenę naszej konkurencji. To nic nie kosztuje!