Ochrona sprzętu

u3

Gwarancja Beztroski Komputronik S.A.

Zaledwie kilkanaście złotych miesięcznie zapłacą użytkownicy nowoczesnych technologii za 5 lat spokojnego snu!

Dzięki Gwarancji Beztroski zyskają możliwość bezpłatnej naprawy lub wymiany sprzętu nawet w ciągu 5 lat od zakupu. Co ważne, Komputronik SA gwarantuje ochronę w znacznie szerszym zakresie niż producenci urządzeń. Gwarancja Beztroski chroni nie tylko w przypadku awarii urządzeń, lecz również kradzieży z włamaniem, uszkodzeń spowodowanych przez przepięcia w sieci energetycznej, a także nieprzewidzianych wypadków losowych.W rezultacie przypadkowe zalanie notebooka kawą, zapiaszczenie lustrzanki podczas zabaw na plaży czy spalenie płyty głównej nie będzie już wiązać się ze znacznymi wydatkami.

Dzięki Gwarancji Beztroski klienci Komputronik SA przez wyjątkowo długi czas będą cieszyć się fachową, bezpłatną pomocą w sytuacjach, które spędzają sen z powiek każdemu posiadaczowi cennego sprzętu.

Na czym polega Gwarancja Beztroski?

Gwarancja Beztroski to maksymalna ochrona sprzętu, także po wygaśnięciu gwarancji producenta oraz dodatkowa ochrona sprzętu przed przypadkowymi uszkodzeniami nawet przez 5 lat.

abc

A) Zakup sprzętu:

 • zaczyna obowiązywać standardowa gwarancja producenta,
 • zaczyna obowiązywać ochrona Gwarancja Beztroski: sprzęt jest już także chroniony od przypadkowego uszkodzenia, od uszkodzenia spowodowanego przez przepięcia w sieci energetycznej, od kradzieży z włamaniem i rabunku.

B) Wygaśnięcie gwarancji producenta, start ochrony przedłużonej:

 • kończy się gwarancja producenta,
 • zaczyna obowiązywać Gwarancja Beztroski, która zastępuje gwarancję producenta,
 • Nadal obowiązuje ochrona Gwarancja Beztroski: sprzęt jest chroniony od przypadkowego uszkodzenia, od uszkodzenia spowodowanego przez przepięcia w sieci energetycznej, od kradzieży z włamaniem i rabunku.

C) Wygaśnięcie Gwarancji Beztroski:

 • kończy się ochrona Gwarancja Beztroski.

Bezpieczeństwo na lata zapewniają specjalne pakiety gwarancyjne:


uCARE – Twoja gwarancja bezpieczeństwa

u4

Produkty ubezpieczeniowe üCARE przygotowane zostały w oparciu o analizę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.  W ubezpieczeniu przedłużonej gwarancji üCARE zapewniono darmowy transport urządzenia do punktu serwisowego oraz darmowy transport urządzenia po naprawie, z punktu serwisowego do Ubezpieczonego. uCare gwarantuje czas naprawy objętego ochroną urządzenia, w przypadku jego przekroczenia zapewnia Ubezpieczonemu środki na zakup urządzenia o takich samych lub podobnych parametrach jakie ma uszkodzone urządzenie lub wymianę urządzenia.

Przykładowe pakiety ubezpieczenia, jakie oferujemy w ramach ubezpieczenia przedłużonej gwarancji üCARE:

 • Awaria
 • Awaria + Przypadkowe uszkodzenie
 • Awaria + Kradzież
 • Przypadkowe uszkodzenie + Kradzież
 • Awaria + VIP Service

 

Uszkodzenie mechaniczne? Ubezpiecz się!

Poznaj ceny potencjalnej naprawy w autoryzowanym serwisie w okresie gwarancji!

u2

Nie podejmuj ryzyka! Zadbaj o swój sprzęt już dziś! Pamiętaj usługa którą oferujemy chroni nie tylko w przypadku awarii urządzeń niezależnych od nas, lecz również kradzieży, zalania, uszkodzeń spowodowanych przez przepięcia i wyładowania atmosferyczne, a nawet przypadkowych urządzeń mechanicznych!

Sprawdź cenę Twojej przyszłej gwarancji bezpieczeństwa!

1u 2u 3u