O firmie

BLU-VISION.PL to firma z bardzo bogatym bagażem doświadczeń. Znajomość branży komputerowej oraz potrzeb naszych Klientów sprawiły, iż postanowiliśmy stworzyć firmę, w której to Klient będzie miał ostatnie słowo, a my nigdy mu nie odmówimy. Zrzeszamy sympatyków, entuzjastów i miłośników branży IT oraz byłych pracowników sklepów komputerowych, tworząc firmę, w której każdy znajdzie ofertę dopasowaną specjalnie do swoich potrzeb!

Nawiązaliśmy współpracę z kilkunastoma hurtowniami (m.in. ACTION, AB, INCOM, ABC DATA) oraz zwarliśmy umowę partnerską z Komputronik S.A. (KTR) – liderem na rynku dystrybucji i sprzedaży sprzętu komputerowego. Kroki które poczyniliśmy sprawiły, że każdy Klient, nawet z najbardziej wysublimowanymi oczekiwaniami wobec wymarzonego sprzętu, będzie w pełni usatysfakcjonowany naszą ofertą. Ściśle współpracujemy również z marką ACCURA!

BLU-VISION.PL to nie tylko sklep komputerowy, ale również serwis. Rozwiążemy każdy problem związany z twoim sprzętem! Posiadamy specjalnie pomieszczenie ze stanowiskami montażowo ? serwisowymi.   Niezbędny sprzęt (stacja lutownicza BGA, czy myjka ultradźwiękowa), dostęp do części zamiennych oraz wyszkolona kadra serwisowa ? to gwarancja szybkiej, taniej naprawy, poprzedzonej darmową diagnozą!

Posiadając bogate zaplecze sprzętowe i dostęp do sprzętu komputerowego, jak i wyszkoloną kadrę, firma BLU-VISION.PL oferuje swoim klientom usługi komputerowe w zakresie niezależnego doradztwa komputerowego, serwisu, konfiguracji sprzętu klienta, jak i powierzenie nam opieki nad pracowniami komputerowymi w firmach, szkołach i instytucjach pożytku publicznego.

Usługi serwisowe możemy wykonać zarówno w wskazanym miejscu u klienta, jak i po przetransportowaniu sprzętu do naszej wyspecjalizowanej pracowni serwisowej. W przeciwieństwie do innych firm, my słuchamy naszych klientów i szanujemy ich upodobania sprzętowe. Nie wtrącamy się do oprogramowania którego używają nasi klienci, ani nie wprowadzamy zmian w ustawieniach bez konsultacji z właścicielem sprzętu. W przypadku serwisu zewnętrznego, bezpośrednio u klienta, pierwszeństwo w realizacji zgłoszeń mają placówki oświatowe.

Jako firma oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę firm oraz instytucji publicznych na zasadach jednorazowego świadczenia usług, jak i w formie ciągłej, długoterminowej opieki nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Każdemu klientowi zostanie zaoferowana cena kilkadziesiąt procent niższa w stosunku do konkurencji!

Firma BLU-VISION.PL posiada certyfikat Autoryzowanego Odsprzedawcy Produktów Edukacyjnych AER firmy Microsoft. Uzyskanie tego certyfikatu dowodzi posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do zapewniania Klientom wysokiej jakości usług i wyróżnia się na tle konkurencji. Program Autoryzowanych Odsprzedawców Produktów Edukacyjnych firmy Microsoft (Authorised Education Reseller) umożliwia odsprzedawcom sprzedaż produktów firmy Microsoft użytkownikom edukacyjnym spełniającym warunki programu po cenach przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych. Autoryzowany sprzedawca oprogramowania Academic Edition Microsoft staje się specjalnie wyszkoloną firmą gotową do dostarczania pełnych rozwiązań i usług klientom z sektora edukacji.

BLU-VISION.PL bierze czynny udział w programie EDU Partner realizowanym przez dystrybutora IT Incom. Członkowie programu zostali przeszkoleni z najnowszych rozwiązań dedykowanych szkołom, m.in. do zarządzania klasą i najefektywniejszego prowadzenia lekcji.

Współpracujemy również z firmą HARPO oraz KOMLOGO. To firmy z misją tworzenia ambitnych i nowoczesnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych w oparciu o technologie elektroniczne i informatyczne. Z pomocą tych rozwiązań wspólnie usuwamy niepełnosprawność!

Jako firma realizujemy dofinansowania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – PCPR oraz PFRON na zakup sprzętu komputerowego wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Pomagamy również w realizacji dofinansowań Powiatowych Urzędów Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego z zakresu IT.

Z racji na lokalny patriotyzm BLU-VISION.PL wspiera liczne przedsięwzięcia realizowane na terenie powiatu tarnogórskiego. Nagrodziliśmy m.in. uczestników otwartego konkursu Tarnogórskiego Centrum Kultury pt. „Myślenie niekontrolowane”, czy wydarzenia ?Slajdowisko –  Festiwal Filmów Sportowych?,  jak i sponsorowaliśmy kilkukrotnie Memoriał Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika oraz inne lokalne wydarzenia. Bezustannie, w miarę możliwości, staramy się wspierać inicjatywy mające miejsce w naszym regionie. Poprowadziliśmy również kilkukrotnie warsztaty edukacyjne ?Razem tworzymy lepszy Internet? – Dzień Bezpiecznego Internetu.  Dwukrotnie współorganizowaliśmy ogólnopolski turniej gier komputerowych – ?LAN Tarnowskie Góry? oraz „Silesian Electronic Sports Arena?”.

Obecnie postanowiliśmy skorzystać ze zdobytego wcześniej doświadczenia i zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej, decydując się na otwarcie sklepu internetowego!  Sklepu innowacyjnego na tle konkurencji! 

Dane firmy:
BLU-VISION.PL Robert Mrozek
ul. Piastowska 7, 42-600 Tarnowskie Góry
Regon: 241983349 NIP: 6452404495

Konto bankowe:
ING: 55 1050 1386 1000 0090 9026 1489
ING BANK ŚLĄSKI S.A. O./Tarnowskie Góry

Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówiony towar dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru.