Accura

ACCURA to przede wszystkim producent tuszów oraz tonerów, które swoją jakością, jak i niską ceną wyróżniają się na tle konkurencji! 

BLU-VISION.PL od 2011  roku sprzedaje produkty marki ACCURA. Nasz salon został odznaczony tytułem ACCURA SHOP! ACCURA to znana na europejskim rynku marka ciesząca się wciąż rosnącą popularnością i zaufaniem. Została stworzona w 2010 roku z myślą o Klientach, którzy cenią przede wszystkim jakość i niezawodność, a jednocześnie poszukują oferty atrakcyjnej cenowo.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pod szyldem marki ACCURA znajdują się tylko te produkty, które spełniają wysokie wymagania dotyczące jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

Najważniejszą wartością dla opiekunów marki ACCURA jest rzetelność, dlatego partnerami zostają tylko najlepsi światowi dostawcy, od których wymagamy wielostopniowych kontroli na każdym z etapów produkcji potwierdzonych testami oraz najwyższych standardów pracy.

 

ACCURA wyznaje zasadę ? ufaj i kontroluj!

Wszystkie produkty marki ACCURA przechodzą dwustopniowe testy: podczas procesu produkcji oraz podczas pakowania. Dzięki temu gwarantujemy Klientom komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Z dumą oświadczamy, że wszystkie procesy związane z produktami ACCURA wypełniamy zgodnie z wymogami norm ISO. Potwierdzeniem tego są między innymi wdrożone normy:
  • PN – EN ISO 9001 ? system zarządzania jakością
  • PN – EN ISO 14001 ? system zarządzania środowiskiem
  • PN – N 18001 ? system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

 

Co znajdziemy w ofercie ACCURA?

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Accura – accura.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą Accura w naszych sklepie – sfera Accura

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszą Sferą Accura oraz sklepem marki Accura na komputronik.pl